Atostogų kryptis nėra vienintelis galvos skausmas planuojant poilsį

atostogu kryptisAtėję lietuviški rudeniški orai verčia sukti galvą, kuri atostogų kryptis būtent šiuo metu būtų geriausia? Keliauti galima į įvairias šalis, o svarbiausia – nebūtina keltis į kitą žemyną. Europoje taip pat yra šalių, kuriose orai vis dar yra labai šilti ir sausi. Taip pat nereikia pamiršti, kad populiariosios atostogų kryptys dažnai priverčia labiau paploninti piniginę. Ką šiuo metu pataria kelionių ekspertai?

Atostogų kryptis gali būti susijusi su keliomis šalimis, bet ne tai svarbiausia

Dabar keliauti po Europą yra be galo pigu, nes vis dėlto lyginant laikus kaip buvo prieš 10 metų ir kaip yra dabar, akivaizdu, jog šiuo metu keliavimo būdų yra žymiai daugiau. Kuo daugiau pasiūlymų, tuo mažesnės kelionių kainos. Netgi lėktuvų bilietai dabar jau nebekainuoja tiek daug kaip anksčiau. Keliauti antžeminiu transportu irgi gana naudinga, ypač kai kalba sukasi apie Europos pažinimą.

Kalbant apie keliavimą antžeminiu transportu, atminkite, kad toks keliavimo būdas patiks ne visiems žmonėms. Reikia suprasti, kad keliaujant autobusais ar mikroautobusais į kitas šalis, pati kelionė trunka gana ilgai. Išbūti transporte kelias valandas gali ne visi. Keliauti lėktuvu yra daug paprasčiau, nes skrydžiai, priklausomai nuo tikslo, trunka žymiai trumpesnį laiką. Jeigu galvojate apie keliavimą autobusu, tuomet pirmiausia siūloma išbandyti keliones į artimiausias šalis – Latviją, Estiją, Lenkiją ir t.t. Tokiu atveju, sužinosite kaip atrodys tokios kelionės ir kaip jose jausitės.

Kas liečia planavimą, jums reikėtų atidžiau vertinti vežėjų pasiūlymus vykti į tam tikras šalis. Kiekvienas keleivių vežėjas turi tvarką, reglamentuojančią leidžiamo bagažo kiekį. Pavyzdžiui, vieni vežėjai leis turėti kelis lagaminus, kiti leis turėti žymiai mažiau. Už papildomą bagažo kiekį kai kurios įmonės pageidaus susimokėti papildomą pinigų sumą. Keliaujant į užsienį, reikia vertinti ne tik atostogų kryptis, bet ir keliavimo būdą, kad paskui nebūtų nemalonių nesusipratimų.

Jeigu jūs pageidaujate keliauti kuo pigiau, tada apžvelkite tiek skrydžių bendrovių, tiek pervežimo paslaugas siūlančių įmonių pateiktus kelionių pasiūlymus. Tikrai yra iš ko rinktis, ypač jeigu jūsų kelionių biudžetas smarkiai ribojamas.