Autobusų nuoma su vairuotoju

autobusu nuomaNorite kažkur pakeliauti kartu su nemažu žmonių būriu? Jeigu tai yra Lietuva, tuomet žinokite, kad yra nemažai bendrovių, galinčių pasiūlyti transporto su vairuotoju nuomos paslaugas. Galite išsinuomot tiek autobusą, tiek mikroautobusą, kuris jus vežios kur tik užsigeisite. Autobusų nuomos paslaugos siūlomos ne tik norintiems pakeliauti po Lietuvą. Kai kurios įmonės pateikia pasiūlymus, kuriuose sudaryta galimybė keliauti po Europą ar kitas šalis. Žinoma, nuo to priklausys ir nuomos kaina. Autobusą išsinuomoti gali tiek kelionių organizatoriai, tiek ir pavieniai žmonės, kurie rengia kažkokias pažintines ekskursijas. Nuomos kainos priklauso nuo daugelio faktorių.

Norint išsinuomoti autobusą, bus būtina surinkti atitinkamą žmonių skaičių. Kadangi autobusų nuomos kaina dažniausiai yra fiksuota, keleiviams atsiranda būtinybė mokėti tokią kainą, kuri yra dalinama iš jų skaičiaus. Tarkime, jūs esate organizatorius. Jūs  nuomojatės 20 vietų autobusą kelionei su 10 žmonių. Jums reikės nustatytą kainą dalinti iš 10. Ta kaina bus už 20 žmonių. Tad, jeigu norite keliauti pigiau, tuomet jums reikėtų surinkti būtent 20 keleivių skaičių. Žinoma, kai kurios įmonės siūlo mažesnį transportą, jeigu keliaujama su mažesniu žmonių būriu. Tiesiog autobusų nuoma dabar yra itin patogi.

Kaip bebūtų, renkantis įmones, visada svarbu akcentuoti, kad išlaidos numatomos iš anksto. Tai taikoma ir kelionės grafikui. Aiškiau kalbant, kiekvienas keliones organizuojantis žmogus turės išlanksto pateikti informaciją kur ir kokiu metu bus keliaujama. Pagal tai transporto nuomotojas galės paskaičiuoti savo išlaidas. Tada sužinosite galutinę kelionės kainą.

Ypač svarbu žinoti, kad keliaujantiems į užsienį, teks pasirūpinti nakvyne patiems. Autobusus nuomojančios įmonės neįsipareigoja aprūpinti keleivius nakvyne bei maitinimu. Tai labiausiai liečia keliaujantiems ne vieną dieną. Viskuo turite pasirūpinti jūs. Žinoma, neriekia pamiršti, kad ieškant nakvynės, jūs turėsite paskaičiuoti ir vairuotojo nakvynės išlaidas. Tai dažniausiai nurodo daugelis transporto nuomotojų.

Užsisakant autobusų nuomos su vairuotoju paslaugas, reikia pateikti kuo detalesnę informaciją. Pačios įmonės irgi nurodys viską ką turi žinoti klientai. Vienas iš svarbiausių privalumų – keleiviams neriekia rūpintis draudimu. Jie gali nebent apsidrausti papildomai dėl nelaimingų atsitikimų ekskursijų po objektus metu.