Greitasis kreditas dabar siūlomas pigiau nei anksčiau

greitasis kreditasJeigu sugalvojote planą kaip paėmę naują paskolą grąžinsite ankstesnes skolas, tai vertėtų viską pergalvoti iš naujo. Mat, greitasis kreditas skolų padengimui išduodamas ne taip jau ir paprastai. Pirmiausia verta žinoti, kad tokiems tikslams besiskolinantys asmenys turėtų dairytis ne į įprastas vartojimo paskolas, o refinansavimo kreditus. Štai jie ir skirti senų skolų apmokėjimui. Internetu imant greitąjį kreditą galima sutaupyti gana daug laiko, nes vykti tikrai niekur nereikės, tačiau turėkite galvoje, kad yra tokių paskolų teikėjų, kurie patys atvyksta į namus pas klientus. Kokiu tikslu jie vizituoja pas būsimus klientus? Ogi todėl, jog įsitikintų, kad skolinasi tikrai tas asmuo, kurio duomenys nurodyti paraiškoje.

Greitasis kreditas internetu suteikiamas gana palankiomis sąlygomis.

Jeigu galvojate, kad kiekvienoje bendrovėje bus taikomos tokios pačios palūkanos, kurios jums buvo taikytos prieš metus ar seniau, tai labai klystate. Pernai jau įsigaliojo reikalavimas sumažinti metinę palūkanų normą, todėl kreditoriai tokių didelių palūkanų kaip anksčiau imti jau nebegali. Tai naudinga tiems, kurie ieško greito kredito būtent senų skolų padengimui. Greitieji refinansavimo kreditai dabar siūlomi mažomis palūkanomis, o geriausia tai, kad juos siūlo didžioji dalis kredito bendrovių.

Tiesa, refinansavimo kreditams yra taikomi tie patys kliento mokumo vertinimo reikalavimai, todėl nemanykite, kad paskolų teikėjai noriai skolins pinigus tiems, kurie negauna pajamų ar kelia abejonių dėl mokumo. Jeigu jūs negaunate pajamų, esate įrašyti skolininkų sąrašuose ar tiesiog esate bedarbiai, tai jums jokio kredito gauti nepavyks.

Greitasis kreditas neturėtų būti imamas paskubomis ir neapgalvotai.

Kiekvieną paskolą reikia imti tuomet kai įsitikinama, jog vėliau nekils bėdų dėl įmokų mokėjimo. Aiškiau kalbant, jums reikia žiūrėti, kad būsimos įmokos nebūtų per daug didelės. Jos turi būti tokios, kad iš gaunamų pajamų nesunkiai jas galėtumėte padengti laiku be jokių nesklandumų. Tiesa, kreditoriai patys apskaičiuos ir jūsų galimybes grąžinti skolas. Jeigu jie matys, jog jūsų gaunamų pajamų nepakaks įmokos padengimui, tai tuomet kredito paraiška, kurią pateikėte, tiesiog bus atmesta ir tiek – jūs paskolos negausite.