Ką veikti Kaune?

Jei norite pajusti tikrą Lietuvos istoriją, tikrai Kaunas yra ta vieta, kur galite ne tik pamatyti pokario palikimą, bet ir įsilieti į šiuolaikinio modernaus miesto pramogas. Apsilankyti Kaune yra patogu iš bet kurio Lietuvos kampelio, nes jo lokacija yra pačiame mūsų šalies centre.

kaunasPatogiausia keliauti, pasinaudojus automobilių nuomos paslauga. Išsinuomojus automobilį, jums nereikės rūpintis jo technine apžiūra, nes nuomojami tik techniškai tvarkingi automobilį. Be to jis turės visus reikalingus draudimus. O jums pageidaujant, galima rinkti ir papildomą draudimą su nuline vairuotojo atsakomybe. Taip galima gauti ir visus pageidaujamus priedus: navigacinę sistemą, automobilinę vaikišką kėdutę, laikiklius dviračiams ir kitas jūsų patogumui, reikalingas priemones.

Kaune tikrai verta aplankyti zoologijos sodą, kur galite pamatyti ne tik gyvūnus, bet ir dalyvauti įvairiose edukacinėse veiklose ir ekskursijose. Taip pat dėmesio vertas ir Tado Ivanausko muziejaus ekspozicijos, kur eksponuojama daugiau nei 15 000 eksponatų.

Aplink Kauną, taip pat gausu vietų, kurias verta pamatyti. Tai ir Raudondvario dvaro ansamblis, kur galite pamatyti XVI a. pr. – XX a. pab. statinius. Vertas dėmesio ir Antano ir Jono Juškų etninės kultūros muziejų; Tradicinių amatų centrą –muziejų; Tado Ivanausko sodybą Obelynės parke; Žemaitkiemio dvaras; Kauno marių regioninio parko lankytojų centras; Viktoro Rėklaičio vila Kačerginėje.

Mėgstantiems gamtą, rekomenduotina aplankyti Dubravos rezervatinę apyrubę; Kadagių slėnį; Paštuvos Šv. Juozapo ir Šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresės vienuolyną; Dievų ir deivių slėnį; Pyplių piliakalnį; Šaltinių taką; Žalgirio mūšio memorialinį parką; Žiegždrių atodangą.

Mieste taip pat gausu įvairiausių lankytinų vietų ir pačių įvairiausių pramogų. Pradedant muziejais, populiariais prekybos centrais ir jaukiomis senamiesčio parduotuvėlėmis, baigiant restoranais, kur galima gardžiai pavalgyti.