Kartoninės dėžės ir kitos pakavimo medžiagos turi būti perkamos atsargiau

kartonines dezesSavarankišką veiklą el. prekybos srityje nusprendusiems pradėti naujokams pabrėžiama – veiklos įteisinimas niekos nekainuoja, tačiau tokios veiklos pasiruošimui vis tiek teks atseikėti gana nemažą sumą. Neskaitant įsigytų prekių, el. parduotuvių savininkams būtina turėti ir kokybiškas pakavimo medžiagas, nes būtent jos nulems ar pirkėjai įsigytas prekes grąžins atgal ar ne. Aiškiau kalbant, pradedantiems veiklą el. prekybos srityje siūloma dairytis į kiek patvaresnes pakavimo medžiagas. Mat, standartinės kartoninės dėžės ne visais atvejais tinkamos prekių pakavimui. Visas pakavimui skirtas medžiagas siūlantys pardavėjai nurodo, jog jie gali pasiūlyti kelių kategorijų pakavimo medžiagas, kurios gali būti pasirenkamos pagal parduodamų prekių pobūdį. Netgi kartoninės dėžės turėtų būti pasirenkamos itin kruopščiai.

Visos kartoninės dėžės iš el. parduotuvių gali būti įsigyjamos daug mažesnėmis kainomis.

Pakavimo medžiagomis internetu prekiaujantys pardavėjai pabrėžia, kad tie prekybininkai, kurie nori išvengti didelių išlaidų, turėtų dairytis į kiek didesnius kiekius. Jiems įprastai nustatomos mažesnės kainos (urmo). Labai svarbu pabrėžti, kad ketinantiems užsiimti prekyba neprošal būtų sudaryti ir tiekimo sutartis. Jas pasirašius, jūs būtumėte įpareigoti kas mėnesį įsigyti tam tikrą kartoninių dėžių ar kitų pakavimo medžiagų kiekį. Mainais gautumėte žymiai mažesnes kainas. Tiesa, sutartis su tokiomis el. parduotuvėmis naudinga sudaryti tais atvejais, jeigu prekybos metu apyvarta yra ganėtinai didelė t.y. kai per mėnesį parduodate nemažai prekių.

Taip pat reikėtų žinoti, kad kartonines dėžes iš minėtų el. parduotuvių jūs galite pigiau įsigyti ir įvairių specialių pasiūlymu metu. Kartais skelbiamos akcijos, kurių metu kainos nuleidžiamos pasiekus tam tikrą pirkinių vertę, o šiuo atveju – jeigu pirksite nemažą pakavimo medžiagų kiekį, tai galbūt gausite nemokamą pristatymą arba papildomą nuolaidą.

Būtina žinoti: kartoninės dėžės siuntų pakavimui turi būti pasirenkamos pagal parduodamų daiktų svorį.

Kai kurios kartoninės dėžės yra per daug plonos, jog atlaikytų visą siuntos krūvį. Tai reiškia, kad vietoje standartinių kartoninių dėžių turėtumėte rinktis specialias  – kiek storesnes dėžes. Taip pat reikia žinoti, kad kartoninių dėžių dydžiai yra įvairūs, todėl pirkdami tokias medžiagas, būtinai atsižvelkite ir į savo prekių gabaritus.