Keliaujantys į Barseloną viską turėtų planuoti patys

Pigūs lėktuvų bilietai iš Kauno, Rygos, Palangos, Vilniaus nuo €11 tik su Flymaster.LTJau šiltesnių orų išsiilgę lietuviai pradėjo dairytis į šiltesnius Europos kurortus. Dauguma vyksta į Barseloną ar Turkijos kurortus, kurie jau keletą metų yra labiausiai mėgstami mūsų tautiečių. Norintiems nuvykti į Barseloną dabar yra tam tinkamas metas, nes vis dėlto – žiema nėra tas sezonas, kuomet šis miestas sulaukia daug turistų. Dabar kainos yra žymiai mažesnės ir tai liečia prekes bei paslaugas. Jeigu ketinate skristi į Barseloną ir galvojate kokiais būdais būtų galima išvengti didelių išlaidų, tai be abejo – pradėti planuoti atostogas reikėtų nuo skrydžių bilietų užsakymo. Būtent lėktuvų bilietai ir pareikalauja nemažai pinigų, jeigu jie užsakomi nepasidomėjus kaip viską atlikti tinkamai.

Barselona dažniausiai pasirenkama neatsitiktinai, nes tai lietuvių pamėgsta miestas, į kurį dažniausiai keliaujama vasaros metu, kuomet Palangoje kainos pakyla į neregėtas aukštumas. Bet, jeigu jūs kelionę į šį miestą planuosite netinkamai, net neabejokite – pinigų išleisti teks gana nemažai. Pirmiausia jums reikia atsižvelgti ne tik į pigių skrydžių bendrovių nurodomas skrydžių kainas. Geriausia būtų ieškoti specializuotų  kelionių tinklapių, per kuriuos galima įsigyti bilietus per tarpininkus. Tai reiškia, kad tie tinklapiai ir yra tarpininkai. Tokiose interneto svetainėse įprastai nurodomos kelių skrydžių bendrovių kainos, o tai reiškia, kad visi tie skrydžiai nurodomi pagal tas bendroves, kurios už bilietus reikalauja mažiausių sumų. Tai ir yra vienas pagrindinių būdų sutaupyti pinigų užsisakant lėktuvų bilietus. Skrydžių bendrovių tinklapiuose jūs matysite tik tų bendrovių pasiūlymus, todėl jums teks naršyti kiekvieną bendrovę atskirai, o tie tinklapiai pateikia viską iškart, todėl skrydžių kainas bus daug lengviau palyginti.

Taip pat reikia pabrėžti, kad keliaujantiems į Barseloną teks pasirūpinti ir kitomis paslaugomis. Mat per tuos tinklapius dažniausiai užsakomi tik skrydžiai, todėl transportu, kuris paims jus iš oro uosto, teks domėtis atskirai. Paprasčiausiai, kiekvieną paslaugą jums teks užsisakyti patiems, nes tik tokiu būdu lengviau sumažinsite kelionių išlaidas. Itin vengti siūloma lupikaujančių kelionių agentūrų, kurios ima neadekvačius užmokesčius už atostogų suorganizavimą. Sutaupysite tik tokiu atveju, jeigu viską planuosite be pašalinių asmenų.

Platesnė informacija pateikiama čia: www.flymaster.lt/ispanija/barselona.php

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *