Kodėl vandens siurblių kainos tokios skirtingos?

vandens siurbliaiIeškote vandens siurblio už prieinamą kainą, bet matote, kad internete tos kainos daug kurs skiriasi kardinaliai? Taip yra dėl to, kad šių siurblių paskirtis gali būti skirtinga. Vieni yra skirti vieniems tikslams, kiti – kitiems. Taip pat ir pats veikimo principas daro nemenką įtaką kainai, o ką jau kalbėti ir apie prekinius ženklus. Vandens siurbliai kainuoja skirtingai dėl daugelis priežasčių, o konkrečiai dėl kokiu – sužinosite skaitydami žemiau.

Vandens siurblių kaina pirmiausia nustatoma pačių pardavėjų. Tai reiškia, kad kainos skirtingos gali būti dėl to, kad pardavėjai nustato skirtingus įkainius. Aiškiau kalbant, vienoje el. parduotuvėje siurblio kaina gali būti vienokia, o kitoje parduotuvėje identiškos gaminio kaina gali būti kitokia. Paprasčiausiai, pardavėjai nustato skirtingus įkainius ir tiek.

Taip pat reikia žinoti, kad vandens siurblių rūšis taip pat daro milžinišką įtaką kainai. Pavyzdžiui, giluminio siurblio kaina gali būti netgi dešimčia kartų didesnė už drenažinio. Pirmasis skirtas tam, kad vanduo būtų keliamas iš labai didelio gylio. Drenažinis siurblys skirtas tam, kad vanduo būtų keliamas iš nedidelio aukščio ar tiesiog iš vienos vietos į kitą. Būtent siurblių galimybės priverčia keisti kainas bei gamybos sąnaudas.

Būtina akcentuoti, kad vieni vandens siurbliai gali būti skirti buičiai, o kiti – komerciniams tikslams. Pavyzdžiui, benzininiai siurbliai dažniausiai naudojami komerciniais tikslais, tad natūralu, kad jų kaina yra didesnė. Jie ir veikia kiek kitaip ir naudojami kiek kitokiose vietose, o ne namuose.

Klabant apie vandens siurblių pirkimą, pirmiausia reikia kruopščiai pasidomėti ko jums iš tiesų reikia. Mat, kainos gali kaip reikiant supainioti. Pavyzdžiui, jeigu jums riekia siurblio tam, kad vanduo būtų tiekiamas į namus, tokiu atveju vien tik siurblio jums neužteks. Turėsite naudoti ir išsiplėtimo indą. Kai kuriais atvejais tokie siurbliai pardavinėjami su tokiais indais, o kai kainos daug žemesnės, tikėtina, kad tuos indus reikia pirkti atskirai. Tad, būtinai gerai pasidomėkite kam perkate minėtus siurblius, nes jų kainoms tiesioginę įtaką daro ir pats funkcionalumas.

Šaltinis: technobaltic.lt