Kodėl verta dėtis dantų laminates?

dantu laminatesSvarstote kodėl verta dėtis dantų laminates? Daugelis specialistų patvirtins, kad tai yra vienas pigesnių ir paprastesnių būdų turėti žavią šypseną, kurios priežiūrai užteks bazinių įgūdžių. Dantų laminatėmis laikomos specialios plokštelės, kurios dažniausiai specialistų uždedamos ant pacientų priekinių dantų. Plombos yra dedamos karūnėlės viršuje, o laminatės – tiesiog ant danties šonų, o tiksliau – priekyje.

Jeigu jus domina laminatės, turėtumėte žinoti, kad šis dantų estetinio vaizdo gerinimo neretai yra apsirenkamas vietoje balinimo. Mat, apnašos renkasi gerokai lėčiau. Kaip bebūtų, laminates sudėti gali tik patyrę specialistai, todėl labai svarbu, jog tinkamai pasirinktumėte kliniką, kurioje būtų atliekama ši procedūra.

Verta atminti, kad laminačių dėjimas užima laiko, tad nereikia tikėtis, kad specialistai ims ir per kelias minutes viską atliks. Taip nebūna. Kreipiantis į odontologus, reikia pasižiūrėti kokius atsiliepimus jie turi. Taip pat reikia įvertinti ir klinikų patikimumą. Tai padėtų greitai sumažinti riziką gauti nekokybiškas odontologijos paslaugas.

Pacientams, kuriems reikalingos dantų laminatės, reikėtų žinoti, kad tai procedūra, kuri dažniausiai atliekama privačiose klinikose. Tai reiškia, kad asmenys, kurie moka privalomąjį sveikatos draudimą, vargu ar gaus kažkokias kompensacijas dėl šios procedūros atlikimo. Mat, tokios procedūros nėra įtraukiamos į pirminę sveikatos priežiūrą. Logiška, kad tokias procedūras dažniausiai atlieka specialistai, dirbantys privačiose klinikose.

Besidomintiems laminačių dėjimu, reikėtų gerai viską apgalvoti. Tai ypač liečia kainą. Jeigu jūsų dantys nėra estetiškai tvarkingi, turėtumėte žinoti, kad specialistai gali pasiūlyti ir kitus gydymo metodus. Paprastai kalbant, geriausia būtų kreiptis į specialistus, jog šie plačiau papasakotų apie šią procedūrą ir tuo pačiu apžiūrėtų jūsų burnos ertmę. Kas žino – galbūt jie pasiūlys kitą gydymą, kuris jums kainuotų gerokai pigiau nei laminačių sudėjimas.

Taip pat reikia žinoti, kad kai kuriais atvejais gydymas gali būti neatliekamas, jeigu prieš tai nebus pašalinamos kitos bėdos. Trumpai tariant, jeigu turite problemų su dantimis ir jie skauda, teks pirmiau juos taisyti, o tik paskui galvoti apie estetinį vaizdą. Taip atliekamos visos procedūros, kurios susijusios su odontologija.

Parengė: https://odontologijosnamai.lt/dantu-laminates/