Kramtomosios tabletės šunims ir katėms

Synolux tabletes

Jei auginate katę ir šunį, turbūt galite save vadinti tikrų tikriausiais gyvūnų mylėtojais, tačiau jei taip, ar galite teigti, kad savo augintiniams visuomet skiriate pakankamai daug dėmesio ir pasirūpinate, kad jų priežiūra būtų nepriekaištinga? Kaip bebūtų gaila, tačiau tuo pasigirti gali anaiptol ne kiekvienas augintinių šeimininkas. Dažnai bandoma pasiteisinti pernelyg dideliu užimtumu, begale rūpesčiu, sudėtingu ir ilgai trunkančiu kasdieniu darbu bei kitomis problemomis, kurios atitolina nuo to, kam turėtume skirti pakankamai deramo dėmesio. Tačiau tokie pasiteisinimai yra neracionalūs, kadangi augintinių priežiūra turėtų būti vertinama lygiai taip pat kaip ir žmonių. Trumpiau tariant, gyvūnai nėra prastesni už žmones. Jie yra lygiaverčiai, todėl jei jūs auginate gyvūnus, pasistenkite užtikrinti tobulas jų gyvenimo sąlygas.

Žinoma, norint, kad jūsų katė ir šuo augtų labai komfortiškoje ir tinkamoje aplinkoje, turėtumėte labai daug dėmesio skirti jų fiziniam aktyvumui ir kasdienei mitybai. Tai reiškia, kad jums reikėtų kasdien dalį savo laiko skirti bendravimui, vaikštinėjimui gryname ore, žaidimui ir kitiems užsiėmimams, kurie pagerintų jūsų augintinių fizinę formą ir bendrą sveikatos būklę. Be to, kaip jau buvo minėta, būtina pasirūpinti ir pilnaverte bei subalansuota kasdiene mityba, tam pasitelkiant labai kokybišką ir vitaminų bei mineralų kupiną maistą. Jį galite išsirinkti kreipęsi į gyvūnų prekių parduotuves ar veterinarijos klinikas.

Taip pat labai svarbu, kad savo augintinius reguliariai aprodytumėte profesionaliems ir patyrusiems veterinarams. Tai padėtų pačiu laiku išspręsti įvairias galimas sveikatos problemas. Pavyzdžiui, jei savo augintinius vedžiojate lauke, puikiai suprantama, kad jie nėra apsaugoti nuo įvairių infekcijų kilimo, todėl jei pastebite, kad jūsų augintinis tavo vangus ir nebesielgia taip, kaip jam yra įprasta – nedelskite ir kreipkitės į veterinarus. Tokiu atveju bus atlikta augintinio medicininė apžiūra ir galbūt skirtos kramtomosios Synolux tablėtės, kurias gali vartoti tiek šunys, tiek ir katės. Kaip bebūtų, kiekvienas atvejis yra labai skirtingas, todėl visuomet reikėtų konsultuotis su šios srities specialistais. Bet kuriuo atveju, jei nepamiršite reguliarios savo augintinių profilaktinės sveikatos priežiūros, galite būti tikri, kad jie gyvens pilnavertį ir sveiką gyvenimą.