Parketlentės… ant sienų?!

Visi puikiai suprantame, kas yra grindys. O ir apibūdinti jas galima kaip tik patinka. Tačiau pasirodo, kad ne viskas yra grindys, kas į jas panašu. Skamba keistai? O kaip jums toks variantas, kai parketlentės naudojamos sienų apdailai? Žinote, toks sprendimas vertas aplodismentų. Ne vien dėl originalumo, bet ir dėl puikaus estetinio vaizdo. Štai ir Landero parketlentės, apie kurias tikriausiai girdėjote kaip apie tvirtą grindų dangą, vertos būti ir ant sienos.

landero

Tam tikri sprendimai prigyja, jeigu pasiteisina. Vietoj kilimo veikiausiai netiestume šiferio, o skardinių lietvamzdžių nepakeistume popieriniais. Tačiau Landero parketlentės tinkamos tiek po kojomis, tiek aukščiau. O tokį interjerą, kuriame nepabijota įdomesnių sprendimų, galima vertinti už išskirtinę estetiką. Landero specialistų teigimu, apie medines sienas teigiamai atsiliepiama dėl šiltų, žemiškų spalvų. Ir ką gi tai reiškia? Ogi tai, kad jūsų kambarys įgaus naujumo, įkūnijančio šias ypatybes:

1) šilumą;

2) natūralumą.

Nesvarbu, koks metų laikas už lango. Nesvarbu, koks oras ar kokia savaitės diena. Ant sienų išklotos Landero parketlentės visais atvejais primins gerų idėjų pergales. Savitas interjeras – toks, kuris pritaikytas konkretiems poreikiams. Jis tampa išskirtinis, nugalintis nuobodulį, laimintis prieš neigiamas emocijas. O kadangi kalbame apie natūralią medieną, tai galima teigti, jog namai įgauna saugios tvirtovės, kur gera ir jauku, aurą.

Harmonija – štai koks žodis ateina į galvą žvalgantis po interjero pavyzdžius. Landero parketlentės ant sienų – nepaprastas akcentas, lemiantis gerą kambario vaizdą. Džiugi žinia, kad natūralus medis „nesipeša“ su kitomis patalpoje esančiomis detalėmis. Atnaujinus sieną derinys vertas dešimties balų. Liaupsių nusipelno tai, jog natūrali mediena – išraiškinga ir subtili, kad leidžia suteikti kambariui charakterį ir išvengti įvairių elementų priešinimosi.

Landero parketlenčių panaudojimo galimybės – ne tik pagrindas po kojomis. O kokiose konkrečiai patalpose yra pritaikomas variantas parketlentes kloti ant sienų? Tai gali būti tiek svetainė, tiek miegamasis. Svetainėje tokia siena bus reprezentatyvi, neliks nepastebėta. Sulauksite pagyrų už nuostabų interjerą. Juk subtilumo ir išraiškingumo derinys – šis tas nepaprasto, skatinančio gėrėtis. O miegamajame sukuriama jaukaus miego erdvė. Net ir lova, rodos, tampa komfortiškesnė, kai atnaujinamos sienos.

Tamsesni, šviesesni atspalviai, skirtingi medžio raštai – galimybė išsirinkti pačias patraukliausias parketlentes. Ir sekmadienio pietūs valgomajame dar labiau džiugins, o pašnekesys prie arbatos puodelio svetainėje bus jaukesnis nei bet kada. Ir miegamajame bus lengviau užmigti. Juk pasirinkus tokį sienų apipavidalinimą, kokio norisi, vėliau juo mėgaujamasi, džiaugiamasi įgyvendintu projektu. Svarbiausia, kad Landero parketlentės puikiai tinkamos kloti ant sienų.

Taigi, šiluma, natūralumas, dailumas, jaukumas – rezultatas, kuris gaunamas, kai parketas pasitelkiamas ne tik grindims, bet ir sienoms. Visas kambarys pasikeičia į gerąją pusę, įgauna neerzinančio charakteringumo, reikalingos harmonijos. Namie galima jaustis puikiai. O ir priimant svečius smagu, kai sienos gražios ir išskirtinės.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *