Paskolos be palūkanų – kaip išsirinkti

paskolos be palukanuNorite, kad paskola, kurią gausite iš pasirinktų kreditorių, nepabrangtų? Siekiate grąžinti lygiai tiek pat, kiek ir pasiskolinote? Jei taip, tuomet jums reikia paskolos be palūkanų, kuri įprastai yra suteikiama pirmą kartą į kreditorius besikreipiantiems vartotojams. Žinoma, tai tikrai nereiškia, kad ši sąlyga yra vienintelė norint tikėtis paskolos be palūkanų, todėl prieš kreipdamiesi dėl paskolos turėtumėte labai gerai išsiaiškinti, kokius reikalavimus kelia konkretūs kreditoriai.

Įprastai tarp pagrindinių reikalavimų, kurie yra taikomi kredito bendrovių klientams, būna pastarieji:

  • Dėl kredito besikreipiantis asmuo turi būti sulaukęs 18 metų.
  • Jis turėtų būti Lietuvos Respublikos pilietis.
  • Asmens deklaruota gyvenamoji vieta turėtų būti Lietuvoje.
  • Paskolos prašantis žmogus turi turėti nuolatines oficialias pajamas.
  • Jo bendrų finansinių įmokų padengimo suma per mėn. neturėtų būti didesnė nei 40 visų jo gaunamų pajamų.
  • Jis turėtų turėti švarią kredito istoriją, t.y. neturėti jokių pradelstų finansinių įsipareigojimų.

Be abejo, kaip jau supratote, sąlygų gali būti ir daugiau. Kiekviena kredito bendrovė savo klientus vertina atsižvelgdama į daugybę kriterijų. Be to, nereikėtų pamiršti, kad kiekvieno vartotojo finansinę situacija yra skirtinga, todėl tai, kas yra taikoma ir siūloma vienam, gali skirtis kito žmogaus atveju. Dėl šios priežasties nereikėtų nustebti, kad kai kuriems klientams yra taikomos didesnės ar mažesnės palūkanos bei skirtinga paskolos grąžinimo trukmė.

Kaip bebūtų, turite atminti, kad norint, jog paskolos be palūkanų nepabrangtų, būtina jas grąžinti laiku. Tai reiškia, kad jokiu būdu negalima pažeisti paskolos sutarties sąlygų. Jei to nepamiršite, tuomet išsaugosite gerą asmeninę kredito istoriją. Be to, jei imsite paskolą, tuomet daug dėmesio skirkite ir savo asmeninių finansų valdymui. Turite suprasti, kad nuo to tiesiogiai priklausys ne tik lengvesnis paskolos grąžinimas, tačiau ir jūsų bendra finansinė būklė. Todėl jei iki šiol pakankamai dėmesio tam neskirdavote, pats metas tai pakeisti. Jei atsisakysite nereikalingų išlaidų ir optimaliau paskirstysite gaunamus pinigus, jūsų finansinė padėtis turėtų tapti stabilesnė ir tvirtesnė. Tai padėtų išvengti didesnių finansinių problemų kilimo ateityje.