Perkraustymo paslaugos: pagal ką nustatoma kaina?

perkraustymo paslaugosSugalvojote, kad atėjo metas pakeisti gyvenamąją aplinką ir susiruošėte kraustytis į kitą miestą? Neturite reikiamos transporto, kuriuo galėtumėte persivežti visus turimus daiktus? Perkraustymo paslaugos jums tikrai turėtų būti aktualios. Jos šiuo metu siūlomos kiekviename Lietuvos mieste. Geriausia tai, kad jums tikrai nereikės leisti milžiniškų sumų, ypač jeigu kalba eina apie kraustymąsi į netoli esantį miestą. Tiems, kuriems reikia perkraustymo paslaugų, siūloma pasidomėti kaip viskas vyksta. Internete dabar galite rasti ypač daug pasiūlymų, tačiau juos rinktis reikėtų racionaliai. Kiekvienas paslaugų teikėjas dažniausiai paslaugų įkainį nustato naudojant tą pačią metodiką. Tad, kokie yra šių paslaugų įkainojimo kriterijai?

Jeigu jums reikalingos perkraustymo paslaugos Vilniuje, tai kreiptis į kitų miestų paslaugų teikėjus jums bus per brangu. Turite suprasti, kad jeigu paslaugų teikėjas turės važiuoti ilgą kelią, tai nuo to paslaugų kaina tik didės. Pats kelias skaičiuojamas ne nuo išvažiavimo iš kliento senų namų, o būtent iš bazės. Ta reiškia, kad net ir atvažiavimas iki jūsų bus įkainojamas atitinkama suma. Tad, logiška, kad jums nereikėtų kreiptis į tuos perkraustymo darbus siūlančius paslaugų teikėjus, kurie yra iš kito miesto. Tai tiesiog jums sukels papildomas išlaidas ir tiek. Rinkitės tą, kurs yra iš jūsų miesto, nes tokiu atveju nereikės mokėti didelio atvažiavimo mokesčio. Tai būtų vienas iš kainos nustatymo kriterijų.

Tiems, kam reikia darbo jėgos perkraustymo metu, teks mokėti daugiau. Užsakant perkraustymo paslaugas, būtina pabrėžti, kad jeigu jums bus reikalingi darbininkai, kurie nešios visus jūsų daiktus, tai jums teks mokėti papildomą sumą. Įprastai mažiausiai moka tie, kurie pasisamdo transportą bei vairuotoją, o daiktų nešimu rūpinasi patys. Tuomet paslaugų įkainis nustatomas atsižvelgiant į valandų kiekį.

Įrangos nuoma jums taip pat gali atsieiti papildomai. Kai kurie perkraustymo paslaugas siūlantys paslaugų teikėjai pabrėžia, kad jie gali pasiūlyti ir inventorių t.y. dėžes daiktų sukrovimui. Jeigu turite kažkokių daiktų, kurie yra smulkūs, tai logiška, kad juos nešti po vieną bus tik laiko gaišimas, tad paslaugų teikėjai gali pasiūlyti ir kraustymuisi skirtas dėžes.

Paprasčiausiai, kuo daugiau darbų užsakysite, tuo didesnę kainą mokėsite.