5 madingiausi vasaros avalynės modeliai

basutesPagaliau atėjo tas metų sezonas, kai nebereikalingi sunkūs, dažniausiai nepatogūs, šilti odiniai aulinukai ar kitokie batai. Šiai dienai jau galime rinktis lengvus, vasariškus, spalvotus, įvairių medžiagų  batelius. Vasarinių batų pasirinkimas yra išties didelis. Įvairūs bateliai, basutės, sportinė avalynė. Kiekviena vasara ateina su naujomis tendencijomis ir dažnai domimės, kokie gi batai madingi šįkart.

 

Šiandien trumpai papasakosime apie penkis madingiausios šios vasaros avalynės modelius, kuriuos įsigijusios žingsnis po žingsnio žengsite kartu su mada.

 

Sportbačiai

Sportinė avalynė – niekur nedingsta ir šiais metais. Tai dažniausiai matoma batų kategorija ir įsivaizduojama kaip viena madingiausių jau kurį laiką. Keičiasi modeliai ir spalvos ar raštai. Šiais metais labai madingi dideli sportiniai batai. Tačiau gera žinia tiems, kurie nemėgsta tokio stiliaus kedų. Pradeda populiarėti labai lengvi, bėgimo, ar žygio pėsčiomis sportinė avalynė, kuri ant kojos atrodo elegantiškiau. Jeigu sportinis yra jūsų stilius, galima rinktis sportines basutes, kurios taip pat labai greitai žengia ir madingiausių viršūnes.

 

Platforminiai batai

Gera žinia toms, kurios mėgsta platformas, jos šiais metais taip pat labai madingos. Ar tai lygi platforma, aukšta ar trumpa, puikiai derinama prie jūsų aprangos, gali labai gerai atrodyti visą vasarą. Platforma gali būti kamštinė ar pinta, rusvų ar pastelinių spalvų. Tokie batai atrodo labai vasariškai ir derinasi tiek prie suknelių, tiek prie kelnių ar džinsų.

 

Basutės ar bateliai su juostelėmis

Kuo juostelės siauresnės – tuo geriau. Jos gali būti tiesios arba persipinančios viena per kitą. Basutės su juostelėmis dažniausiai labai tinka nešioti moterims, kurių pėdos yra platesnės. Tokia optinė apgaulė, siaurina pėdą ir ji atrodo grakštesnė. Basučių modelių galima rasti labai įvairių, todėl labai svarbu nepasimesti dideliame asortimente ir gerai apgalvoti, kad jos būtų jums tinkamos ir patogios.

 

Įspiriami bateliai

Kaip ir praėjusį sezoną, įspiriami bateliai atviru kulnu yra labai madingi. Dažniausiai tokie bateliai turi nedidelį kulniuką, kurio dėka bateliai atrodo puošniai, o ne kaip paprastos šlepetės. Bateliai gali būti atviru arba uždaru priekiu, svarbiausia – atviras kulnas. Tokia avalynė yra itin patogi vasaros metu.
 

Spalvos madingos vasaros sezono avalynei

 

Visos šviesios spalvos – balta, pastelinės, smėlio ir pan. Madingiausios bet kuriai vasarai. Šią vasarą prie paprastų spalvų prisideda ir šiek tiek įdomesni raštai ir spalvos. Gyvūnų raštais marginti bateliai – viena iš šio sezono mados tendencijų. Madingiausias leopardo raštas. Žinoma, tai galioja ne tik avalynei. Dažnai matome rūbus išmargintus būtent tokiais raštais. Ar tai paprasti bateliai, ar sportiniai batai ar basutės, marginti gyvūnų raštais atrodys gerai prie lengvų vasarinių rūbų. Kitos labai madingos šį sezoną spalvos – neoninės spalvos. Tokių spalvų gali būti ir rūbai ir aksesuarai ir avalynė. Tačiau mažiau rizikuosite pasirinkusios rankinę arba avalynę negu suknelę. Juk visada mažiau yra geriau. Šios spalvos puikus aksesuaras prie bet kokiu ramesnių spalvų rūbų.
Šis sezonas puikus metas toms, kurios nebijo rizikuoti su spalvomis, derinti rūbus su avalyne. Ši vasara-  tai puikus metas rizikuoti ir pabandyti kažką naujo ir toms, kurios prisibijo naujovių.