Asmeninių pokyčiu gidas – pavasaris ne tik lauke, bet ir spintoje

Nors kalendorinis pavasaris atėjo prieš kiek daugiau nei mėnesį, pirmosiomis šiltomis dienomis galėjome pasidžiaugti tik šį savaitgalį. Deja, tačiau didžioji dalis žmonių gatvėse iki šiol atrodo kaip katik atsibudę iš gilaus žiemos miego – jų garderobe vis dar vyrauja pilki žiemiški tonai. Šis trumpas gidas padės Jums įnešti pavasarį į savo rūbinę ir gyvenimą!

Sruogelės vėl grįžta į madą!

Akiniai nuo saules 2017 pasavario tendencijos.

Šį sezoną sruogelės vėl grįžta į madą, todėl dažytis – tiesiog privaloma. Jeigu jūsų plaukų spalva tamsi, siūlome į ją įkomponuoti keletą rusvų sruogų, jeigu jūs blondinė, jums puikiai tiks keletas pilkšvų sruogų. Labiausiai pašėlusioms mūsų skaitytojoms siūlome išbandyti melsvas ar žalsvas sruogas.

Akiniai nuo saulės – ne aksesuaras, o būtinas atributas.

Labai svarbu pastebėti, jog akiniai nuo saules 2017 pavasarį – ne žavus aksesuaras, o būtinybė! Ir visai nesvarbu einate tik į parduotuvę ar susitikti su draugėmis, lauke šviečia saulė ar lyja – akiniai nuo saulės būtini! Šį pavasarį, kuo didesni jūsų akiniai – tuo geriau. Dėl formos ir  spalvos jaudintis neverta : madingi tiek visiškai apskritos formos, tiek kvadratiniai, tiek daugiakampio formos akiniai. Taip pat nebijokite paeksperimentuoti su stiklų spalva – šį sezoną itin madingi melsvi bei gelsvi stiklai. Šis pavasaris – tobulas laikotarpis mėgstantiems pirkti akinius nuo saulės internetu – neverta jaudintis dėl akinių dydžio, nes kuo didesni akiniai – tuo stilingiau atrodysite!

Spintoje – spalvų vaivorykštė

Šį sezoną sunku išskirti vieną spalvų derinį, kuris gelbėtų kiekvienoje situacijoje. Geltona, raudona, melsva, žydra, žalia – visos šios spalvos gali būti jūsų garderobe. Nebijokite derinti šių spalvų tarpusavyje – galimos tiek dviejų, tiek trijų spalvų kombinacijos.  Apart šių atspalvių, madoje išlieka ir spalvų karaliai – juoda ir balta spalvos. Jos puikiai tiks konservatyvioms madistėms, nemėgstančioms ryškumo arba toms, kurios negali dėvėti ryškių drabužių dėl formalaus stiliaus.