Dantų implantai – modernus būdas atstatyti dantis

Dantys gali iškristi dėl daugybės įvairių priežasčių, ir turbūt nereikia net sakyti, kad tai visada kelia stresą ir diskomfortą. Vis dėlto, visada yra išeitis, galinti padėti atstatyti dantis, ir vienas moderniausių ir populiariausių pasirinkimų – tai dantų implantai, kurie paskutiniu metu įgyja vis didesnį populiarumą. Dantų implantavimą šiandien siūlo ne taip ir mažai įvairių skirtingų klinikų, tad kiekvienu atveju yra galima nuspręsti, kurią jų vertėtų pasirinkti – juk visada galima palyginti, ką siūlo įvairios skirtingos klinikos.

Kodėl verta rinktis dantų implantus?

Dantų implantavimasVienas svarbiausių dalykų yra tai, kad dantų implantai nekenkia šalia esantiems dantims, tad dėl šios priežasties implantavimas tikrai gali puikiai pasiteisinti. Taip pat svarbu ir tai, kad implantavimas gali būti taikomas nepriklausomai nuo trūkstamų dantų skaičiaus – jis gali būti paskiriamas ir tada, jei trūksta vieno danties, ir tuomet, jei trūksta kelių ar net visos eilės dantų. Ši procedūra nėra skausminga ir nėra labai ilgai trunkanti – ilgiausiai truks implanto prigijimo etapas. Implantuoti dantys tarnaus tikrai labai ilgą laiką – net iki trisdešimties metų ar dar ilgiau, tad ši investicija tikrai puikiai pasiteisins. Jei manote, kad ši paslauga gali kainuoti pernelyg brangiai, pasidomėkite, kokius įkainis yra nustačiusios skirtingos klinikos, ir kainų palyginimas tikrai leis atrasti geriausius sprendimus.

Ką svarbu žinoti apie dantų implantus?

Dantys yra implantuojami keliais etapais: pirmiausia atliekama apžiūra, nusprendžiama, kiek implantų reikės, ir paskiriamas laikas, kada implantai bus įgręžiami. Tuo atveju, jei  kaulinio audinio nepakanka, kad būtų galima įgręžti implantus, gali būti skiriamas kaulinio audinio priauginimas. Tuomet, jei šio audinio pakanka, tiesiog bus įgręžiami implantai ir paliekami gyti. Gijimo procesas yra gana ilgas, ir tai dažniausiai trunka iki kelių mėnesių (viršutiniame žandikaulyje implantai prigyja greičiau). Paskutinis etapas – tai dirbtinio danties tvirtinimas prie implanto. Galite būti užtikrinti, kad dirbtinis dantis atrodys  tikrai labai natūraliai.

Kokia yra implantų priežiūra?

Implantai nereikalauja specialios priežiūros. Jais rūpintis reikėtų taip pat, kaip ir natūraliais dantimis, tačiau rekomenduojama kramtyti labai kieto ar lipnaus maisto, kuris gali pažeisti dirbtinį dantį. Visada rekomenduojama kruopščiai valyti dantis, naudoti tarpdančių siūlą ir burnos skalavimo skystį. Svarbu nepamiršti, kad profesionali burnos higiena odontologo kabinete turi būti atliekama kartą per pusę metų, ir higienistą svarbu įspėti, kad turite dantų implantų.

Jei dvejojate, ar dantų implantavimas gali būti pačiu geriausiu pasirinkimu, tiesiog pasikonsultuokite su odontologu, kuris galės atsakyti į visus jums kylančius klausimus. Ši procedūra gali būti taikoma ne taip ir retai, ir dantų implantai pasiteisina iš tiesų dažnais atvejais. Pasvarstykite apie šią galimybę – tai padės atkurti natūralią kramtymo funkciją ir garantuos dar gražesnę šypseną.