Kai nusprendžiame, kad mūsų namų interjeras yra atgyvenęs

Allenzi

Savo būste nebesijaučiate kaip tvirtovėje? Manote, kad jūsų namų interjeras atgyveno ir jam reikėtų pokyčių? Su tokiomis ar panašiomis situacijomis pastaruoju metu susiduria daugelis žmonių – ypač tų, kurie savo namuose remontą atliko bent prieš penkerius ar dešimtį metų. Tai lyginant šiandieniniais standartais yra labai ilgas laiko tarpas, per kurį būsto interjero rinkoje įvyko labai daug įvairių pokyčių. Žinoma, jei norite savo būsto interjerą atnaujinti patys, reikia suprasti, kad tai nebus labai lengva užduotis – juk tam reikia daug patirties, žinių, papildomų priemonių ir kt. Tačiau tik nereikėtų suprasti klaidingai, patiems tinkamai ir profesionaliai atnaujinti savo būstą tikrai įmanoma, tiesiog tam reikia daugiau laiko ir jėgų. Kaip bebūtų, jei pageidaujate ar neturite daug laisvo laiko, visuomet galite kreiptis ir į profesionalius interjero dizainerius, kurie visas interjero kūrimo užduotis atliks už jus.

Nepaisant to, kurį sprendimą pasirinksite, niekuomet nepamirškite galvoti apie kokybę. Tai labai svarbu. Jei rinksitės sprendimus, kurie pigūs, tačiau šiuolaikiški, vargu ar jūsų naujasis būsto interjeras tinkamu išliks bent kelerius metus. Tikėtina, kad daugelis sprendimų nepasiteisins, todėl neilgai trukus juos reikės pakeisti kitais, o tai reiškia, kad patirsite dar didesnes papildomas išlaidas. Todėl norint, kad taip nenutiktų ir jums nereikėtų mokėti du kartus, iš anksto apgalvokite, koks yra jūsų tikrasis biudžetas ir kiek iš tikrųjų galite leisti vienai ar kitai savo namų erdvei. Pavyzdžiui, jei kalbėtume apie virtuvę, į ją reikės investuoti bene daugiausiai, kadangi būtent šioje namų erdvėje yra daugiausiai skirtingų buitinės technikos prietaisų, tačiau jei įsigysite modernius ir nepigius prietaisus – jie tarnaus daugybę metų ir savo dizainu bei kokybe nenusileis daugeliui variantų. Vienas iš pavyzdžių galėtų būti Allenzi prekės ženklas. Jei rinksitės Allenzi kaitlentes ar gartraukius, galite būti tikri, kad jie bus nepriekaištingos kokybės. Tą patį galima pasakyti ir apie kitus buitinės technikos prietaisus, kurie atkeliauja iš visame pasaulyje gerai žinomų ir pripažintų gamintojų.

Kitas svarbus aspektas, kurio nedera nuvertinti, tai skirtingų baldų pasirinkimas ir jų kiekis. Yra dvi dažnos klaidos, kurias daro daugybė vartotojų. Viena iš jų – tai persistengimas, kuomet pasirenkama pernelyg daug baldų, užimančių begalę vietos. Antroji – pernelyg mažai baldų. Paradoksalu, tačiau tai taip pat nėra teisingas sprendimas, kadangi jei jūsų namuose yra labai daug vietos (t.y. būstas yra bent septyniasdešimties ar aštuoniasdešimties kvadratinių metrų ploto), nereikėtų palikti per daug laisvų erdvių, nes skirtingos namų erdvės gali atrodyti kaip pokylių salės.

Dar viena detalė, kuriai reikėtų skirti labai daug dėmesio, tai namų apšvietimas. Jei namuose pus per mažai šviesos, daugelis interjero sprendimų, kuriuos pritaikysite praktikoje, nublanks ir neatrodys taip, kaip turėtų atrodyti. Todėl jei neturite patirties namų apšvietimo pasirinkime, kreipkitės į profesionalus. Tai bus labai puikus pasirinkimas.

Žinoma, reikia pagalvoti ir apie papildomą namų izoliaciją, apšiltinimą bei kitus klausimus, kurie nėra tiesiogiai susiję su jūsų namų interjeru, tačiau turi tiesioginės įtakos jūsų gyvenimo kokybei. Jei jūsų namų interjeras bus tiesiog tobulas, tačiau namuose bus labai šalta arba drėgna, o garso izoliacija bus labai prastos kokybės – tikrai nejusite norimo komforto ir privatumo. Todėl, kaip matote, yra labai daug skirtingų detalių, kurių jokiu būdu nereikėtų pamiršti, jei norite turėti puikiai įrengtą savo būstą ir taip pat jame jaustis labai jaukiai.