Naujų UAB pardavimas – būdas sumažinti verslo pradžios išlaidas

nauju uab pardavimasKetinate užsiimate kažkokia savarankiška komercine veikla, bet nieko nenutuokiate apie jos įteisinimą? Tam yra paslaugų teikėjai – specialistai jums padės įkurti kokią tik norite įmonę su mažiausiomis išlaidomis. Tačiau, verta atminti, kad registravimas ne visada yra geriausia išeitis. Visų pirma, planuojantiems pradėti verslą, turi būti aktualūs visi įmonių įregistravimo klausimai. Taip pat būtina pasidomėti ir įmonės įsigijimu. Yra daugybė variantų, kurie padeda sumažinti nereikalingas išlaidas, kurios susidaro dėl veiklos įteisinimo. Tad, jeigu galvojate kokiais būdais tų išlaidų išvengti, tuomet paskaitykite žemiau patiektą informaciją.

Įmonės gali būti įsigyjamos iš kitų asmenų ar bendrovių ir čia nieko keisto nėra. Kai kurie asmenys dvejoja pasinaudoti galimybe išvengti išlaidų, nes įmonių įsigijimas jiems kartais atrodo įtartinas. Žinoma, yra pagrindo manyti, kad kažkas bus negerai, nes vis dėlto – viešumoje yra pasirodęs ne vienas pasakojimas apie apgavystes ir t.t. Bet, jeigu įmonę pirksite iš patikimų rankų, tuomet baiminti nėra reikalo. Tiesiog viskas vyks taip, kaip planavote.

Perkant įmonę iš kitų asmenų, pirmiausia reikia pasidomėti pardavėju. Naujų UAB pardavimas yra įprasta paslauga, kurią siūlo su įmonių steigimu susijusios bendrovės. Jos siūlo ką tik arba prieš kurį laiką įregistruotas bendroves, kurios nebuvo vykdžiusios veiklos. Įsigiję tokią bendrovę, jūs tiesiog galėsite vykdyti veikla jos vardu ir tiek. Visos akcijos priklausys jums ir tiek. Tokiose įmonės įsigijimas bus pigesnis variantas nei registruoti naują bendrovę nuo pradžių. Galvojate kur čia šuo pakastas? Nėra tokio. Tiesiog tai yra eilinė paslauga rinkoje ir tiek. Tokios įmonės pigiau parduodamos dėl to, kad jose nėra įstatinio kapitalo, jos registruojamos viename adrese ir tiek. Tai reiškia, kad viskas pereina jums, tačiau įmonės balanse nėra tų 2500 reikalaujamų eurų įstatiniam kapitalui. Pabrėžtina, kad viskas čia yra legalu ir teisėta.

Norintiems kažkokiais būdais išvengti išlaidų steigiant bendroves, tiesiog būtina pasidomėti paslaugų teikėjais, kurie tuo užsiima. Jie gali ne tik parduoti tvarkingą UAB, bet ir padėti įregistruoti įmonę visiškai nuo nulio.