Ofiso baldai pagal darbuotojų poreikius

baldai ofisuiJūsų darbuotojai jau kurį laiką skundžiasi, kad dirba nepatogiai ir tiesiog baldus reikėtų keisti naujais? Baldai ofisui turėtų būti keičiami reguliariai, nes vis dėlto – tokių baldų nusidėvėjimas yra gerokai greitesnis, palyginus juos su namų baldais. Kaip bebūtų, dažnas biuro baldų keitimas atneša papildomas išlaidas, bet aišku – yra gana lengvų sprendimų, padedančių išvengti tų dažnų išlaidų.

Ofiso baldai pagal darbuotojui poreikius mažesnėmis kainomis siūlomi tuomet, kai jie perkami ne po kelis vienetus, o didesniais kiekiais. Papildomos nuolaidos įprastai taikomos didesniems kiekiams ir didesniems verslams. Bet, pasitaiko atvejų, kad kai kurie pardavėjai yra linkę nuleisti kainas net ir tuomet, jeigu išleidžiama pinigų suma yra vidutinė. Tad, jeigu jums reikalingi kokybiški ir tuo pačiu – pigūs ofiso baldai, tuomet juos rinktis reikėtų tik iš patikimų pardavėjų.

Norint įsigyti baldus biurui, pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į darbuotojų skundus. Jums nebūtina iš karot pirkti tokius baldus, dėl kurių jūsų darbuotojai nesiskundžia. Dažniausiai biuro baldus žmonės prašo keisti tuomet, kai jie tiesiogiai daro įtaką darbo kokybei. Pavyzdžiui, biuro baldai pagal darbuotojų poreikius gali būti perkami iš ergonomiškų baldų kategorijos.

Kalbant apie ergonomiškus ofiso baldus, turite suprasti, jog tai yra baldai, kurie gali būti reguliuojami taip, kaip nori darbuotojas. Tai dažniausiai yra kėdės, stalai bei suolai. Darbo stalai taip pat gali būti reguliuojami pagal poreikius.

Jeigu jūsų biure darbas pagrinde vyksta tik su kompiuteriais, tuomet natūralu, kad vieno tipo ir išmatavimų stalai nebus tinkami visiems darbuotojams. Tam geriausia rinktis reguliuojamus. Kalba eina ne tik apie stalo aukščio reguliavimą. Svarbu, jog ir kėdė būtų nustatoma būtent pagal individualius to žmogaus poreikius.

Specialistai pabrėžia, kad norint, jog darbuotojai visada dirbtų tinkamoje padėtyje, reikia, kad jis galėtų reguliuoti: stalo aukštį, kėdė aukštį, kėdės atlošo pasivirimo kampą, klaviatūros laikiklio aukštį bei atstumą. Tad, ne visi baldai iš esmės atitinka ergonomiškumo sąvoką. Norint, kad jūsų darbuotojai jaustųsi patogiai ir negandintų sveikatos, rinkitės tokius ofiso, baldus, kurie būtų pritaikomi kiekvienam darbuotojui individualiai. Jie tikrai jums bus dėkingi.