Prezervatyvai DUREX – geriausia pasirinkimas

prezervatyvai durexLytinių santykių metu dažniausiai naudojamos apsaugos priemonės yra būtent prezervatyvai, tačiau reikia atkreipti dėmesį į tai, kad ne visos šios apsaugos priemonės yra tinkamos naudojimui. Štai, prezervatyvai DUREX yra bene labiausiai kokybiški, o kiti gaminiai tokiu patvarumu nepasižymi, jie greitai plyšta net ir sekso metu. Tam, kad būtų galima išvengti nesklandumų, siūloma atidžiau rinktis prezervatyvus. Ypač reikėtų vengti tokių gaminių, kurie nėra kokybiški. Dažniausia prasta kokybe pasižymi tie prezervatyvai, kurie ženklinti neaiškiais prekiniais ženklais. Pigiausi gaminiai ir yra prasčiausios kokybės, todėl jų neverta naudoti, tuo labiau – įsigyti. Kokybiškus prezervatyvus kiekvienas vyras gali rinktis pagal norimas kategorijas, bet nereikia pamiršti, kad tradicinėse jų įsigijimo vietose kainos bus bene didžiausios.

Pigiausiai prezervatyvus įsigyti galima iš žinomų internetinių parduotuvių, kurios prekybą vykdo ne vienerius metus. Taip, Lietuvoje yra kelios prezervatyvų internetinės parduotuvės, kurios siūlo aukščiausios kokybės prezervatyvus bei kitas priemones mažesnėmis kainomis. Lyginant kainas, reikia akcentuoti, kad būtent tradicinės parduotuvės prezervatyvus parduoda brangiausiai. Tai liečia net ir DUREX prezervatyvus. Pigiau šiuo prekiniu ženklu pažymėtas apsaugos priemones jūs galite įsigyti iš minėtų el. parduotuvių, tuo labiau, kad jose ir pats asortimentas yra daug gausesnis.

Perkant prezervatyvus, visuomet internetinėse parduotuvėse siūloma dairytis į geriausius prekinius ženklus. Nereikia pamiršti, kad internetinės parduotuvės visuomet siūlo nuolaidas didesniems kiekiams ir tai galima matyti perkant prezervatyvų rinkinius. Rinkiniuose įprastai nurodomas kiekis, kuriame gali būti ir keli ar net kelios dešimtys prezervatyvų pagal skirtingas rūšis.

Internetu saugiausia prezervatyvus būtų pirkti iš žinomų el. parduotuvių, todėl pirmą kartą perkantiems internetu reikėtų mažiau dairytis į neaiškius pardavėjus, kurie bando viską įsiūlyti per skelbimų portalus ar neaiškias interneto svetaines. Sukčiavimo atveju jūs galite prarasti pinigus arba tiesiog įsigysite klastotą produkciją.

Kokybiški prezervatyvai dažniausiai pasižymi įvairiomis savybėmis – vienuose yra lubrikantai, kituose – specialūs geliai, o treti tiesiog padidina malonumą abiem partneriams. Tad, jeigu perkate prezervatyvus, tai geriau rinkitės žinomus prekinius ženklus bei iškart pirkite visus rinkinius.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *