Vaikiški stalai mokymo įstaigoms

vaikiski stalaiMokymo įstaigos steigimas Lietuvoje yra kupinas iššūkių. Tam reikia ne tik puikių specialistų, bet ir nemažų investicijų. Vien patalpų įrengimas kainuoja milžiniškus pinigus, o ką jau kalbėti apie kitas išlaidas, susidarančias dėl vaikų priežiūros. Bet, jau veikiančioms mokymo įstaigoms ir norinčioms atnaujinti inventorių, specialistai siūlo tinkamai įvertinti pasiūlymus internete. Jeigu jums reikalingi vaikiški stalai, tai nereiškia, kad galite rinktis bet kokius.

Vaikiški stalai švietimo įstaigose turi atitikti reikalavimus

Pabrėžiama, kad mokymo įstaigos, nesvarbu ar tai būtų viešos ar privačios, turi laikytis teisės aktų. Jie numato, kad mokymo inventorius turi atitikti specialius reikalavimus. Kalbant apie stalus, juos įsigyti mokymo įstaigos gali tik tuomet, jeigu atitinkamos sąlygos dėl tvirtumo, kenksmingumo ir reguliavimo.

Darželiams, mokykloms bei kitoms įstaigoms keliami reikalavimai, jog visas inventorius, kuris bus tiesiogiai susijęs su vaikų mokymu, ugdymu bei užimtumu, turi atitikti sveikatos saugumo reikalavimus. Paprastai kalbant, viskas, ką naudos vaikai, turi būti ženklinami CE sertifikatu. Tai reiškia, kad įstaigos, galvojančios apie vaikiškų stalų pirkimą, turi žinoti, kad šie gaminiai taip pat turi būti ženklinami CE sertifikatais. Priešingu atveju, tokie gaminiai negali būti pardavinėjami nei Lietuvos ribose, nei kitose ES šalyse.

Kas liečia saugumą, taip pat siūloma atsižvelgti į faktą, kad vaikiški stalai kiekvieno gamintojo gaminami iš skirtingų medžiagų. Pavyzdžiui, vieni naudoja medžio masyvą, kiti – medžio drožlių plokštes. Pastarasis variantas yra siejamas su prastesne kokybe ir patvarumu. Jeigu jūsų įstaiga ieško naujo inventoriaus, kuris tarnautų ne vienerius metus, tuomet iš karto patartina dairytis į kokybiškesnius gaminius.

Medžio masyvo stalai tikrai yra aukščiausios kokybės. Lyginant su medžio drožlių plokščių gaminiais, pastarieji yra daug lengviau reaguojantys į vandenį bei didesnį krūvį. Medžio masyvo baldai, tuo labiau – stalai puikiai atsilaiko net ir prieš didelį vandens kiekį ar svorį. Ieškant tarpinio varianto, turėtumėte pasidomėti ir tokiais vaikiškais stalais, kurie yra gaminami iš faneros. Tai būtų geresnės kokybės baldai, lyginant su medžio drožlių plokščių gaminiais, tačiau kaina mažesnė nei perkant medžio masyvo gaminius.