Virtuvės baldų gamyba: svajonių virtuvė pasiekiama ranka!

virtuves baldai balditaVirtuvės vaidmuo mūsų namuose visais laikais buvo gerokai didesnis nei tiesiog “patalpos, kurioje gaminame maistą”. Mūsų seneliai ar tėvai gali patvirtinti, jog anksčiau  čia buvo pagrindinis namų centras – ne tik gaminama, bet ir švenčiamos šventės, priimami svečiai, atliekami kiti smulkūs darbai ar net higienos procedūros (pavyzdžiui prausiamasi). Gyvenamosios erdvės plotui didėjant ir atsirandant įvairesnės paskirties patalpoms (svetainei, darbo, vaikų kambariui), virtuvė, atrodytų, turėtų ištuštėti, tačiau šurmulio pastarojoje netrūksta – gaminimas su vaikais, arbatėlė su draugėmis ar tradiciniai šeimyniniai sekmadienio pusryčiai (aišku, tai priklauso nuo gyvenimo būdo – pasitaiko asmenų, apskritai atsisakančių virtuvės patalpos namo projekte). Populiarėjant virtuvės bei svetainės sujungimo idėjai, dermė tarp šios patalpos estetikos bei funkcionalumo tapo dar svarbesniu reikalavimu. Individualių virtuves baldu gamyba – vienas iš svarbių įrankių šio pageidavimo realizavime.

Individualiai gaminami virtuvės baldai pasieks jūsų namus per ilgesnį laiką nei įsigyti tiesiai iš baldų parduotuvės ekspozicijos salės. Gali būti, jog ir pastarųjų kaina bus didesnė (čia susiduriama su įvairiais niuansais, kadangi kaina svyrauja nuo pasirinktų medžagų). Tačiau virtuves baldu gamyba neabejotinai yra geresnė alternatyva nei jau pagamintų baldų įsigijimas ir bandymas juos tarpusavyje sukomponuoti:

  • kur kas paprasčiau įgyvendinti pasirinktą interjero koncepciją: baldus derinate prie turimų idėjų, o ne atvirkščiai;
  • praktiškai išnaudojate kiekvieną virtuvės kvadratinį virtuvės centimetrą: išvengiate situacijos, kai akis bado tuščias, dulkes renkantis kampas (nerandate reikiamo dydžio spintelės!), o virtuvės rankandams talpinti tinkamos vietos nerandate;
  • net ir mažoje erdvėje galite turėti jaukią bei funkcionalią virtuvę;
  • galite rinktis pageidaujamas gamybines medžiagas ir tokiu būdu koreguoti galutinę baldo kainą. Virtuves baldų gamyba – investicija daugeliui metų į priekį, tad aukoti kokybės dėl kainos tikrai nerekomenduojama, tačiau esama detalių, kurias galite rinktis pigesnes, tačiau nei trupučio blogiau atrodančias ar funkcionuojančias;
  • jei ketinate jungti virtuvės ir svetainės patalpas į vieną, galite užsisakyti baldus, kurie sukurs vizualinį ryšį tarp šių erdvių ir suformuos išbaigtumo įspūdį.

Nauji baldai į mūsų namus atkeliauja retai, galbūt net kas keliolika metų. Nieko keisto, jog neturite pakankamai informacijos apie jų pasirinkimą. Šis faktas, svarstant apie “dirigavimą” virtuvės baldų gamybai, gali kelti nerimą – juk baldų meistrai paklūsta kliento norams. Norėdami rasti tinkamiausią sprendimą, rekomenduojama kreiptis į profesionalų interjero dizainerį, padėsiantį jums sukurti estetišką bei funkcionalų virtuvės baldų projektą, pagal kurį šie ir bus pagaminti.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *