VSS kūrimas ir nuoma: kaip išvengti nuostolių?

interneto puslapiu kurimas

Dėl kai kurių verslo valdymo sistemų (VSS) kūrėjų ir nuomotojų klaidų besiskundžiantys klientai neretai iš dalies būna patys kalti – jie renkasi pigiausias paslaugas, o tai reiškia, kad jie renkasi ir prasčiausią paslaugų kokybę. Nežinantiems kokią sumą mokėti būtų adekvatu, siūloma internete pasidomėti bent jau preliminariomis kainomis. Pavyzdžiui, terminas „VSS kūrimo kaina“ paieškos sistemose jums grąžintų rezultatus su VSS kūrėjų svetainėmis, o jose būtų nurodyti ir preliminarūs paslaugų įkainiai. Jeigu norite išvengti didelių išlaidų, tai tuomet reikėtų kreiptis į kokybiškas paslaugas siūlančius specialistus, nes tokiu atveju jūs išvengtumėte papildomo išlaidavimo – nebereikėtų kreiptis į kitus specialistus dėl klaidų šalinimo ar naujos sistemos sukūrimo.

 

Verslo valdymo sistemos dažniau nuomojamos, o ne kuriamos nuo nulio

Nebūtina per paieškos sistemas ieškoti specialistų svetainių – galite rinktis tam tikrus paslaugų portalus, kuriuose tie specialistai reklamuojasi. Geriausia tai, kad ten rasite itin daug profesionalių VSS kūrėjų su rekomendacijomis. Tai reiškia, kad jums bus parasčiau atskirti kur specialistai dirba kokybiškai, o kur – atmestinai. Tiesa, turėkite galvoje, kad jeigu specialistas yra patikimas ir turintis daug teigiamų atsiliepimų, tai logiška, jog jo paslaugų įkainis dėl to gali kilti. Taip pat reikėtų žinoti, kad labiausiai paklausūs specialistai dažniausiai turi ir daug darbo, todėl jums teks derintis prie jų darbo grafiko. Jūs galite negauti norimų paslaugų norimu laiku.

 

Jeigu VSS kūrimas užsakomas iš nesąžiningų specialistų, tai tuomet laukite papildomų išlaidų.

Tiems, kurie galvoja, kad pavyks išsisukti su menka suma, reikėtų žinoti, kad pradžioje galbūt ir nereikės mokėti didelių sumų už verslo valdymo sistemos sukūrimą ar nuomą, tačiau vėliau, kai teks samdyti specialistą klaidų šalinimui, jums teks atseikėti gana nemažą sumą. Dėl to ir turėtumėte iškart kreiptis į profesionaliai dirbančius VSS kūrėjus, nes jie neprivers jūsų vėliau išlaidauti. Jie įprastai suteikia ir kokybės garantiją, kuri reiškia, jog esant kažkokioms specialisto klaidoms, jis pats jas ir pašalins, aišku – visiškai už dyką. Nei vienas profesionalus VSS kūrėjas nenori sugadinti savo reputacijos, todėl pas juos VSS kūrimas kainuoja daugiau, tačiau jie siūlo aukščiausios kokybės paslaugas.

Šaltinis: terralogistics