Dabar nuolatos susiduriate su iššūkiais grąžinant skolas? Freetime.lt pabrėžia, kad refinansavimo paskolos šiuo metu yra laikomos vienu pagrindiniu sprendimu tokių bėdų šalinimui. Jeigu jūsų turimi finansiniai įsipareigojimai dar nėra uždelsti, tai didelė tikimybė, kad jūsų bendra įsipareigojimų suma bus sumažinta pasinaudojus refinansavimo principu. Tai tiesiog skolinimasis iš naujo, kuomet siekiama išvengti didelių įmokų ir padengti senas skolas. Kuomet senos skolos padengiamos, tada klientas turi mokėti naujas įmokas, o senųjų paprasčiausiai nebelieka. Įdomiausia tai, kad naujos įmokos būna daug mažesnės nei anksčiau, tad klientas jau lengviau grąžina visas skolas. Tokia paslauga siūloma pasidomėti kiekvienam turinčiam skolų.

Paskolų refinansavimas tampa vis pigesnis ir labiau prieinamas.

paskolu refinansavimas internetuPabrėžtina, kad Lietuvoje kredito įstaigos vis labiau renkasi refinansavimui skirtas paskolas, nes jos leidžia gauti naujų klientų. Kadangi įsipareigojimų šiuo metu turi be galo daug asmenų, tai tokius įsipareigojimus perimančios bendrovės klientams pasiūlo palankesnes sąlygas. Tai reiškia, kad tos bendrovės siūlo mažesnes palūkanas, todėl klientai gali atsikvėpti – jiems vėliau reikia mokėti kur kas mažesnes mėnesio įmokas. Dažniausiai vartotojai refinansuoja būtent ilgalaikius kreditus, kurie buvo paimti prieš porą metų ar seniau. Dar prieš metus kredito įstaigos ėmė didesnes palūkanas, o dabar jos visos nustato daug mažesnes, nes to reikalauja įstatymai.

Jeigu jums reikalingas paskolų refinansavimas, tai pirmiau įsitikinkite, kad atitinkate visas keliamas sąlygas. Tai būtų – mokumas, pajamų gavimas bei švari kredito istorija.

Ne visiems asmenims paskolų refinansavimas prieinamas.

Jeigu jūs esate iš tų asmenų, kurie ieško naujos paskolos vėluodami mokėti įmokas kitiems kreditoriams, tai jūs beprasmiškai gaištate laiką. Jūs negausite absoliučiai jokios paskolos. Jeigu jūs vėluojate mokėti įmokas ir tas vėlavimas matomas kredito istorijoje, tai pamirškite visas kitas finansines paslaugas, nes jų negausite. Matote, kreditoriai neprasideda su įsipareigojimų nevykdančiais asmenimis. Norint gauti refinansavimą, jums reikia visuomet laiku vykdyti savo įsipareigojimus t.y. negalite turėti vėluotinų kredito įmokų, o taip pat negalite būti prasiskolinę tiek, kad jau būtumėte pasiekę skolinimosi ribas pagal įstatymų keliamus reikalavimus.