Greitieji kreditai internetu įvairiausiems tikslams išduodami ypač mažomis palūkanomis ir nesugaišus labai daug laiko. Paskolų išdavimo trukmė siekia vos kelias dešimtis minučių, jeigu kliento duomenys yra teisingi ir tikslūs. Jeigu kaip tik prispyrė bėda ir būtina pasiskolinti pinigų iš kur nors, tai pirmiausia rekomenduojame rinktis greitųjų paskolų bendroves. Jose palūkanų norma yra labai maža, o kartais netgi suteikiama galimybė skolinti visiškai nemokamai. Žinoma, yra taikomis tam tikros sąlygos, kurias naudinga būtų išsiaiškinti dar prieš imant paskolą.

greitieji kreditai internetuVisi greitieji kreditai internetu nemokamai išduodami naujiems klientams. Tai reiškia, kad jeigu kažkurioje bendrovėje prieš kurį laiką jau teko skolintis, vadinasi vargu ar nemokama paskola bus suteikta. Tokie greitieji kreditai internetu siūlomi tik naujiems klientams. Aišku, kalbėdami apie nemokamas paskolas turime galvoje, kad jos išduodamos ne labai ilgam laikui. Trumpai tariant, dažniausiai kreditoriai siūlo skolinti nemokamai nuo vieno iki šešių mėnesių terminui. Be abejo, taikomi ir limitai sumoms.

Nemokamai greituosius kreditus gauti gali ne visi ir taip pat pabrėžti reikia kreditingumo vertinimą. Net ir nemokamų paskolų gavimui bus būtina patiekti paskolos paraišką, o kreditorius privalės ją išnagrinėti. Nagrinėjimo metu, paskolų teikėjas tikrins informaciją tam tikrose duomenų bazėse. Jis sieks išsiaiškinti ar esate mokūs, ar neturite uždelstų skolų ir ar nesate sukčiai. Trumpai tariant, jeigu esate įregistruoti skolininkų duomenų bazėse, tuomet galite pamiršti greituosius kreditus. Jūs jų nieku gyvu negausite.

Paskolų bendrovės labiausiai vengia turėti reikalų su tais, kurie praeityje netinkamai vykdė įsipareigojimus. Tai bus matote specialiose duomenų bazėse, kurias tikrinti yra privaloma. Taip pat verta žinoti, kad net ir nemokamų paskolų gavimui bus keliama sąlyga gauti nuolatines tvarias pajamas.

Nuolatinės tvarios pajamos yra tos, kurias gauna kiekvieną mėnesį. Žinoma, tai negali būti pašalpos ir t.t. Tai turi būti darbo užmokestis, pajamos iš verslo ir t.t. Tik tokios pajamos laikomos tvariomis. Beje, tos pajamos turi būti gaunamos netrumpiau nei paskutinius keturis mėnesius, nes iš to vedamas vidurkis.

Atnaujinta 2019 m.

Galvojate kur geriausia būtų imti vartojimo paskolą? Dabar greitieji kreditai internetu be palūkanų siūlomi net ir ilgesniems laikotarpiams. Kelių tūkstančių eurų siekiančią paskolą galite gauti nemokamai netgi pusmečiui. Aišku, tokio dydžio paskoloms gauti teks atitikti ir specialius reikalavimus. Jeigu galvojate apie skolinimąsi internetu, tuomet prieš tai privalote pasidomėti teisės aktais. Jie padės lengviau suprasti kaip viskas vyksta. Taipogi įstatymai nurodo kam kreditoriai gali suteikti vartojimo paskolas, o kam ne. Tai labai padėtų ir jums, nes vis dėlto – ten apibrėžiamos ir vartotojų teisės. Jos kartais yra pažeidžiamos, tačiau viskas nesunkiai yra išsprendžiama, jeigu turima bent jau minimalių žinių.

Kalbant apie vartojamąsias paskolas internetu, turite suprasti, kad ši rinka yra reguliuojama. Lietuvoje priežiūros institucija laikomas Lietuvos bankas. Jis imasi tiek prevencinių, tiek ir kitų priemonių, kad būtų užtikrinama, jog paskolos išduodamos atsakingai. Asmenys, kurie tikisi, kad kreditoriai galbūt jų atžvilgiu padarys išimtį, turėtų tai pamiršti. Kaip tik kreditoriai dabar išimčių nebedaro, nes tai jiems grėstų licencijos praradimu. Norint gauti paskolą internetu, vis tiek teks pateikti savo asmeninius duomenis bei atitikti įvairius reikalavimus. Jeigu jūsų ekonominė padėtis yra puiki, tuomet nerimauti nebus reikalo.

Kiekvienam klientui, prieš išduodant paskolą, yra pateikiama kredito sutartis. Ją reikia perskaityti nuodugnia, o ne atmestinai. Ten nurodomos jūsų teisės ir pareigos. Taip pat ten apibrėžiami visi įsipareigojimai, kurių privalėsite laikytis. Tie asmenys, kurie neskaito sutarčių, dažniausiai prisidaro nemažai problemų. Tam, kad to išvengtumėte, žiūrėkite kokias sąlygas sutartyje kelia kreditorius. Žiūrėkite ar nėra pažeidžiamos jūsų teisės.

Greitieji kreditai internetu internetu be palūkanų irgi turi būti išduodamos atsakingai. Tai reiškia, kad kreditoriai neturi teisės aplaidžiai vertinti jūsų mokumo. Jie privalo nustatyti ar sutarties galiojimo metu galėsite mokėti įmokas. Jie turės išsiaiškinti iš ko tas įmokas mokėsite. Paprastai tariant, jeigu kreditoriai nemato, kad ateityje galėsite vykdyti įsipareigojimus, vadinasi jie neturi teisės jums išduoti paskolos ir visai nesvarbu, kad ji yra nemokamam.

Paskolos internetu be palūkanų siūlomos tik atsakingiems ir patikimiems asmenims