Astrologai ir mėnulio stebėtojai jau seniai tikėjo, kad mėnulio fazės įvairiapusiškai daro įtaką mūsų gyvenimui. Manoma, kad tam tikros mėnulio fazės atitinka idealų laiką pokyčiams, pavyzdžiui – nurodo kada palanku kirpti plaukus.

Nors kai kurie žmonės galbūt nenori atsilikti nuo dabartinių tendencijų ir tiesiog nori naujos išvaizdos, yra astrologinių priežasčių, kodėl tam tikros mėnulio fazės gali daryti teigiamą įtaką tokiems nedideliems pokyčiams. Suprasdami mėnulio ciklą ir jo įtaką mūsų gyvenimui, galime nuspręsti kada geriausia kirpti plaukus.

Pagal astrologiją ir mėnulio fazes, tam tikros mėnesio dienos gali būti palankios arba nepalankios plaukų kirpimui.

Kada palanku kirpti plaukus?

kada palanku kirpti plaukusSausis: pirmos trys sausio dienos ypač palankios kirpti plaukus, nes jos būna augančio mėnulio metu. Tačiau, venkite kirptis 15 ar 16 d., nes šiomis dienomis danguje vyrauja delčia – tai nepalankus metas, galintis sukelti galvos skausmą, nelaimes ar kitas neigiamas pasekmes. Zodiako ženklams, tokiems kaip Vandenis ir Žuvys, būtų palanku kirpti plaukus bet kurią dieną iki 8 dienos.

Vasaris: Vasario 1-oji palanki visiems ženklų tipams, nes vyrauja priešpilnis. Tačiau, geriausia vengti kirpti plaukus 16 ir 17 dienomis. Šis laikotarpis sutampa su mažėjančiu mėnuliu (delčia), todėl gali atnešti nelaimių. Avinams ir Liūtams patariama kirptis bet kurią dieną iki 10 d.

Kovas: Kovo 6 ir 7 dienos yra puikus pasirinkimas tiek moterims, tiek ir vyrams, nes kosminiai kūnai mėnulį supa tik teigiama energija. Kadangi 15 d. patenka į mažėjantį mėnulį, astrologinė išmintis pataria tą dieną nesikirpti, nes didėja tikimybė patirti nereikalingo streso kiekį. Jei esate Avino ar Vėžio ženklas ir neapsisprendžiate kada palanku kirpti plaukus, tuomet žinokite, kad tai atlikti turėtumėte iki 29 dienos.

Kada palanku kirpti plaukus II metų ketvirtyje?

Balandis: Balandžio 24 – 25 d. yra palankiausios dienos kirpti plaukus, nes jos vyksta jaunaties metu. Nauja jūsų šukuosena ne tik galės jus atjauninti fiziškai – tai suteiks jėgų artėjančiomis dienomis. Bet, 27 ir 28 dienų reikėtų vengti, nes kryžiuojasi jaunaties ir priešpilnio fazės, kurios gali pripildyti jūsų kantrybės taurę taip, kad jos išliejimo metu išliesite visą nereikalingą sukauptą pyktį ant artimųjų. Jaučio ir Dvynių ženklams plaukus kirptis rekomenduojama iki balandžio 13 d.

kada kirpti plaukusGegužė: Gegužės 6-oji ir 7-oji yra puikios dienos naujai šukuosenai. Šios dvi datos patenka į dylančios pilnaties mėnulio ciklą. Šiuo laikotarpiu nebus sienos, kurios užstotų sėkmės finansuose prisišaukimą. Venkite kirpti plaukus tarp 18 ir 21 d., nes perėjimas iš delčios į jaunatį gali atnešti nenumatytus padarinius dėl jūsų neapgalvotų ir iš pažiūros tik jums nereikšmingų veiksmų. Jei esate Avino ar Mergelės ženklas ir nežinote kada palanku kirpti plaukus, pasistenkite tai padaryti iki 10 d.

Birželis: Birželio 1 ir 2 d. yra naudingos visiems ženklų tipams, nes šiuo laikotarpiu pilnaties pikas nėra dar pasiektas. Tai ypač aktualu turėtų būti vienišiems žmonėms, nes tai geras metas susipažinti su žmogumi, kuris gali būti ilgalaikiu partneriu. Reikėtų vengti 28 ir 29 dienų, nes jos kupinos neigiamos kosminės jėgos, galinčios sukelti staigių sveikatos problemų. Vėžio ar Svarstyklių ženklai turėtų nusikirpti iki birželio 15 d.

III metų ketvirtis duoda daug ženklų kada kirpti plaukus

Kada kirpti plaukus 3 šių metų ketvirtyje tikrai nėra sunku suprasti. Tiesiog vadovaukitės žemiau pateikiama bendra informacija.

Liepa: Liepos 3 d. valdo pilnatis, todėl ši diena palanki kirpti plaukus visiems zodiakų ženklams. Tačiau, venkite kirptis 15 ir 16 d.; šios datos vyksta nepalankiu laikotarpiu, kai danguje nėra matomo mėnulio. Jei esate Dvynių ar Liūto ženklas, palanku kirpti bet kurią dieną iki 10 dienos, bet ne vėliau.

Rugpjūtis: Rugpjūčio 10 ir 11 dienos yra puikios dienos kirptis, nes jų metu dangaus kūnai palankiai išsidėstę tiems, kurie nori gauti įkvėpimą naujiems pokyčiams gyvenime. Mergelės ir Svarstyklių ženklams patariama nusikirpti iki 18 d.

Rugsėjis: nuo rugsėjo 1 iki 3 dienos yra puikios datos kada palanku kirpti plaukus. Visos trys dienos vyksta dylančio mėnulio metu, o tai reiškia, kad teigiamų emocijų sutelkimas gali įžiebti kažką teigiamo asmeniniame gyvenime. Patariama šiomis dienomis ne tik nusikirpti, bet ir išeiti save parodyti į viešumą – pritrauksite daug naudingų žmonių. Tačiau, venkite kirpti plaukus 15 ar 16 d., nes šiomis dienomis neigiamą energiją spinduliuoja nematomas mėnulis. Jei esate Vėžio ar Šaulio ženklas, geriausia nusikirpti iki 10 d.

Kada palanku kirpti plaukus baigiantis 2023 metams?

Spalis: spalio 15 ir 16 dienos yra puikios dienos keisti šukuoseną ar tiesiog plaukus kiek patrumpint. Tokiu būdu bus atsikratoma neigiamos energijos, kurios verčia jausti vangiai. Venkite kirpti plaukus 25 ar 26 d., nes didžioji dalis zodiako ženklų bus apsupti slegiančia energija, kuri painiojama su rudenine depresija. Kirpimas reikštų likusios teigiamos energijos atidavimą.

Lapkričio mėn.: Lapkričio 1 ir 2 dienos yra naudingos visiems ženklų tipams, nes tai simbolizuoja naują pradžią. Reikėtų vengti 16 ir 17 dienų, nes jos patenka į mažėjančio mėnulio ciklą, kas darytų įtaką jūsų finansams. Manoma, kad kirpimai, padaryti po mažėjančiu mėnuliu šiomis dienomis taip pat gali privesti prie partnerio ar partnerės neištikimybės. Šaulio ar Vandenio ženklai turėtų nusikirpti iki lapkričio 11 d.

Gruodžio 1 ir 2 d. valdo augantis mėnulis, todėl šios dienos palankios kirpti plaukus. Tai paskutinio mėnesio pirmosios dienos, nuo kurių pradedama ruoštis naujų metų pokyčiams. Tačiau, venkite kirptis 29 ir 30 dienomis, nes vargu ar pakaks paskutinės dienos atsikratyti nelaimes ir negandas nešančios energijos, kuri lydėjo ištisus metus. Jei esate Skorpiono ar Žuvų ženklas, tuomet ir toliau laikykite disciplinos ir kirpkitės iki gruodžio 10 dienos.

Apskritai kirpdami plaukus geriausia pasikonsultuoti su astrologine išmintimi pasižyminčiais astrologais. Jie patars ne tik tai, kada palanku kirpti plaukus, bet taip pat galbūt padės nustatyti dienas kada imti kitų procedūrų.